O nás

Kdo jsme?

Potápěči rádi jezdí na dovolené a na výlety. Ne vždycky je ale jednoduché všechno domluvit, zařídit a vlastně vůbec celé vymyslet. Portál potapecske-vylety.cz jsme založili proto, abychom vám tohle všechno usnadnili. Sami jsme potápěči, takže víme přesně, co děláme. 🙂

Pod naším webem chceme postupně sdružit co možná nejvíc nabídek potápěčských výletů a dovolených, aby to bylo všechno pěkně přehledně na jednom místě. Zaměřujeme se na širokou škálu od jednodenních nebo víkendových výletů po českých nebo mírně zahraničních lomech, až po exotické destinace a safari lodě. 

Nejsme ale cestovní kancelář. Hlavními pořadateli všech zájezdů jsou naši partneři, kteří je primárně zajišťují. Naším úkolem je doplnit dílčí části výletu, někdy jsou to letenky, ubytování či kurzy potápění apod. 

V podstatě to tedy znamená, že u nás najdete přehled nejrůznějších nabídek potápěčských výletů a dovolených a když si nějakou vyberete, tak my vám pomůžeme doladit detaily, domluvit podrobnosti nebo individuální požadavky na místě. Tak, abyste mohli bez starostí prostě vyrazit. 🙂

Jestli vás zaujalo cokoli z naší nabídky, tak stačí vyplnit nezávazný formulář a my s vámi pak už vyřešíme potřebné drobnosti. 

Jste potápěčské středisko a máte zájem o spolupráci? 

Bezva, spojte se s námi na našem e-mailu nebo na telefonu a dohodneme se na všech detailech. 🙂